10 Eylül 2013 #2002713

Yurtiçi Kargo Kargomuz Teslim Edilmiyor!

Osmaniye'den Yurtiçi Kargo'ya teslim edilen oda takımı, teslim adresi askeri lojman olduğu için, nizamiyede herhangi bir engelleme bulunmamasına rağmen, firmanın "şirket politikası" gereği adresimize teslim edilmeyip, 9 gündür şubede bekletilmektedir. Pizza siparişinin bile kapıya kadar gelebildiği, 60 blokluk lojman bölgesinde, nizamiye ve lojmanlar arası 1 kmye yakınken, 110 kg, 5 koliden oluşan kargoyu, neden adrese teslim olarak teslim alınmaktadır?


Bu mesafeyi müşteri nasıl taşıyacaktır? Şube personelinizin "askerlere taşıtıverin", araç şoförünüzün "ben şoförüm, sizin askeriniz değilim, 4 kat çıkartmam o kargoyu", şube müdürünüzün (Levent şube) geri iade gönderme tehditleri ne demektir?

İbrahim 48 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim12 Eylül 2013

    Firma herhangi bir çözüm üretmediği gibi, personelinin saldırgan tavırları artmıştır. Profesyonellikten ziyadesiyle uzak bir ticari ahlak uygulanmaktadır.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi11 Eylül 2013

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön