17 Kasım 2014

Yurtiçi Kargo Kargomu Teslim Etmiyor

Bir sefer bile düzgün bir şekilde kargomu teslim etmeyen Yurtiçi Kargo iki seferdir de zaman yetmedi diye kargomu günlerce şubede bekletiliyor. Adrese teslim süpürgemi zaman yetmemesinden tam 10 gün sonra alabildim. Nedense sıra bir türlü bana gelmedi. Bu sefer de kitap siparişim iki seferdir teslim edilmedi zaman yetmedi diye şubede bekletiliyor.


Tek amaçlarının gidip almam olduğunu düşünüyorum. Derince Kocaeli şubeden bıktım artık. Telefona cevap vermez, alt komşuma bırakın diye yalvarırım bırakmaz, tekrar teslime çıkmaz, kapıya bıraktık dedikleri kağıtları bir kez bile görmedim. Kendi elimde olsa tek bir şey sipariş etmem ama internet alışverişlerinde mecbur bırakılıyoruz.

Esin 227 Okunma

Cevaplar

  • Esin27 Ocak 2015

    Derince şubeyle ilgili sıkıntılar devam etmektedir. Doğruluğundan emin olmamakla beraber şube çalışanları maaş almadıkları için grev amaçlı dağıtıma çıkmayı bırakmışlar. Ürünü kendimiz gidip almak durumunda kalıyoruz her seferinde.

  • Esin11 Aralık 2014

    İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim. Ne yazıkki söz konusu şube ile ilgili sıkıntılarım çözülmedi. Şu an da bir kargom tam 8 gündğr şubede dağıtıma çıkarılmadı. Kendim de gidip alamıyorum( iş saatlerimden dolayı).

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi18 Kasım 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön