13 Eylül 2013

Yurtiçi Kargo Kargomu Teslim Etmedi!

Acil olarak beklediğim kolimi şubede çok beklediği (1,5 gün) için göndericiye iade eden bu firma ile asla kargo istenmez ve gönderilmez. 1. gün akşam 18:30 da evime gelmişler, not bırakmışlar yanlış.

2.gün sabahtan aradım haber verdim evde olmadığımızı ve bize telefonla haber vermeleri konusunda. Gelmişler not bırakmışlar bizim dairemize ait olmayan bir posta kutusuna ve o günün akşamında motosikletim ile gidip devasa koliyi alamayıp yarın gelip alacağım dedim.

3.gün sabah saat 11:17 de iade gidiyor. Gerek Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri, gerekse şube personeli aşırı derede iş ve müşteri memnuniyeti ilkesi konularında eğitimsiz ve bir haberler.

Tarkan 60 Okunma

Cevaplar

  • Tarkan16 Eylül 2013

    1,5 Günde kolim geri gidiyor. 15 kg ağırlığındaki kolimi binanın önüne atıp gitme derdinler. beş para etmez bir zihniyet.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

  • Tarkan13 Eylül 2013

    Dün telefon ve internet üzerinden belirtmeme rağmen Acil olarak beklediğim ve içinde bebek malzemeleri olan kolim hala bana gelmedi, kargo firması müşteri hizmetleride benim haksız olduğumu,kendi uygulamalarının doğru olduğunu iletti sabah aradıklarında .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön