03 Mayıs 2013

Yurtiçi Kargo Kargomu Gereken Tarihte Alamadım!

26 Nisan cuma günü ınternetten verdiğim sipariş için 29 nisan pazartesi günü kargolanmasını istedim. Kargonun 2 mayıs perşembe günü elime geçmesi gerekiyorken 2 Mayıs sabahı erken saatlerde gerekli dağıtım yerine ulaşan paketlerim maalesef ki elime ulaşmadı. Gerekli aramaları yapıp çağrı merkezlerine defalarca şikayet bırakmama rağmen müşteri hizmetleri diye internet sayfalarında ve kamuya yansıttıkları hiçbir hizmeti alamadım.


Gerekli şikayeti hem kurumun genel merkezinin olduğu İstanbul Tüketici Hakları Heyetine yaptım. Şimdi Trabzon Değirmendere Yurtiçi Kargo ofisi için gerekli şikayeti yapmak istiyorum.

Serdar 43 Okunma

Cevaplar

  • Serdar03 Mayıs 2013

    Şikayetimin çözülmesi yönünde herhangi bir çaba maalesef ki firma tarafından göremedim.Paket elime ulaşmış olmasına rağmen ne yazık ki kaybetmiş olduğum 1 günü bana geri veremeyeceklerinden ötürü kaybetmiş olduğum günün adına elimden geldiğince firmanın ne kadar ilgisiz ve kötü hizmet sunduğunu çalıştığım her birime ve çalışmak isteyen her birime iletmeye devam edeceğim.Telefon ile aranıp sadece probleminizi çözdük demeleri ile yetinen biri değilim.Şayet şikayetimi yapmasaydım da bu paket bugün elime ulaşacaktı...Anlamadığım benim kazancım ne oldu bunda aksine kaybım var o da 1 gün... Teşekkürler Yurtiçi kargo ömür boyu çalışmamak ve kimseyi sizinle çalıştırmamak için bana vermiş olduğun gaye için.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön