20 Eylül 2013 #2022912

Yurtiçi Kargo Kargomu Dört Gündür Şubede Bekletiyorlar!

Ayın 16 sında yola çıkan kargom 17 sinde Konya'ya geliyor öğle vakti şubeye ulaşıyor. Ayın 17 sinde zaman yetmiyor(normal) ayın 18 inde de zaman yetmiyor, 19 unda dağıtıma hiç çıkmıyor ve zaman yetmedi deniyor. Şubeyi arıyorum sürekli meşgul çalıyor. Saat 17:30 da telefonu biri açıyor ve gönderimin neden gelmediğini , dağıtıma neden çıkmadığını soruyorum, kim olduğunu soruyorum.


Bu soruları müdüre sorun diyor. Telefona verin diyorum dalga geçer gibi saat 19 dan sonra gelecek o zaman arayın diyor. Bu nasıl zaman yönetimi ve müşteri ilişkileri anlamadım. Ayın 20 si oldu gönderim hala teslim edilmedi. Böyle beceriksiz zaman yönetiminden anlamayan insanlar bu şirkete çok şey kaybettiriyor.

Cihadi 92 Okunma

Cevaplar

  • Cihadi'nin Teşekkür Mesajı21 Eylül 2013

    Sorunumun çözülmesinde yardımcı olan müşteri temsilcisi personele özellikle Nihal Hanım'a teşekkür ediyorum. Ancak, kargomu teslim etmeye gelen elemanın tavırlarını hiç beğenmedim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön