24 Ağustos 2013 #1974938

Yurtiçi Kargo Kargomu Bilerek Teslim Etmedi!

Malatya Darende ilçesinde çalışmakta olan bir mühendisim. Günler önce Ankara'dan verilen kargom 23. 08. 2013 tarihinde bilerek teslim edilmeyip Malatya'ya geri götürüldü. Malatya/ Bezirgan şubeden Darende ilçesine dağıtıma gelen arkadaşlar geri dönerken en son benim kargomu teslim edecekken sırf şantiye içinde bana 100 metre uzakta da olmalarına rağmen, beni beklemeyerek çıkıp gitmişlerdir .


26. 08. 2013 Pazartesi geri getireceklerini söylemişlerdir. Ben böyle şey görmedim. Benim kargomu bana teslim etmeyerek gidebildiler. Aradığım Yurtiçi Kargo Bezirgan Şubesini, aynı rahatlıkta ve aynı kabalıkta karşılık vermiştir. Mağduriyetim nasıl giderilecek merak etmekteyim. .

Çağdaş 70 Okunma

Cevaplar

  • Çağdaş24 Ağustos 2013

    Şikayeti belirttiğim gün içersinde hemen dönüş yaptıkları için teşekkür ediyorum.Görüştüğüm bayan bu tarz bir sıkıntının tekrarlanmayacağını taahhüt etmiştir.Umarım bundan sonra tekrarlanmaz.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön