02 Mayıs 2013 #1775259

Yurtiçi Kargo Kargom Yok!

İnternetten yapdığım alışverişi mağaza yurtiçi kargo ile gönderilmesi için istanbul 'dan 30. 04. 2012 tarihinde kargoya veriyor. Kargo sitesine göre İstanbul dan Eskişehire ulaşımı 1 Gün ürünün dün elime ulaşması gerekirken ulaşmadı bugün ise kargo Eskişehir Odunpazarına gelmiş geri Bozüyük şubesine gönderilmiş. neden kargocu Tepebaşına getirmesi gerekirken yanlışlıkla Odunpazarına götürmüş bu yüzden Odunpazarı geri Bozüyük şubesine göndermiş.


Kargocunun yanlış yere getirmesinde benim suçum ne neden halen bekliyorum. ve eskişehire kadar gelen kargom neden geri Bozüyük gidiyor. Odunpazarı Tepebaşı çok uzak yerler değil birbirine Kargom yok ortada kargomun hemen elime ulaşmasını istiyorum.

Gülşah 76 Okunma

Cevaplar

  • Gülşah03 Mayıs 2013

    Hiç bir açıklama yok. kargo gelecek Görevli kargoyu yanlış yere teslimat yapmış bu yüzden geçikme var hepsi bu. kargo ne zaman gelecek kargo saat kaçta gelecek hiç bir açıklama yok. şu saat oldu halen kargonun gelmesini bekliyorum. müşteri memnuniyeti sıfır. hiç bir bilgi yok kargom da yok.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön