20 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Kargom Yerine Ulaşmadı

18/10/2016 tarihinde hem sur elektrik güvenlik sistemleri olarak, hem de İstanbul videofon ltd. Şti tarafından kargo çıkartıldı. 19/10/2016 tarihinde Yurtiçi Kargo Denizli bakırlı şubesine ulaştı. Hem kargom nerede servisinizden, hem de İzmir kahramanlar şubesinden saat:15:00' de kargoların dağıtımda dendi. Alıcı s** k** ve y** k**'a bilgi verdik. Akşam üzeri kargoların hala teslim olmadığı bilgisini alınca, bakırlı şubesini hem saat 15:00 'de hemde 17:45 'de defalarca aradık. Cevap alamayınca 444 99 99 hizmet merkezinizi aradık.


Verilen bilgi dağıtımda saat 18:30' a kadar teslim edileceği söylendi. Tekrar aradık operatörünüz arkadaşım yanlış bilgi vermiş, şube kapandı dağıtım yapılmayacağı söylendi, hala kargo ulaşmadı. Alıcılar kargoyu alamadığından dolayı elemanlarım birgün daha denizlide kaldı. Otel ve diğer masrafları kim karşılayacak? Yurtiçi Kargo'da kendimize muhatap bulamıyoruz.

Pınar 78 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi21 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön