22 Ekim 2016 #6753223

Yurtiçi Kargo Kargom Teslim Edilmiyor

14.10.2016 tarihinde bir firmadan sipariş verdim. Firma aynı gün ürünü kargoya verdi. Kargomun hareketlerini devamlı olarak Yurtiçi Kargo'nun sitesinde takip ettim. 17.10.2016 günü kargom dağıtıma çıktı. Ancak akşam saatlerinde kargo alıcısı adreste bulunamadığından tekrar şubeye gönderilmiş. Gün boyu kargomu evde beklemiş olmama, kapıda kargo şirketine ait hiçbir not bulunmamasına ve kargo kuryesi tarafıma telefonla arama zahmetine katlanılmadan, kargom şubeye geri gönderilmiştir.


Bence Yurtiçi Kargo firması kendine göre bir yol tutturmuş. Alıcı adreste yok diyelim, gelsin şubeden alalım, bizde personel fazlalığından ve araç masraflarından kurtulalım. Bu sadece bana değil çevremdeki insanlara da sık sık gelmeye başladı. Kapıya not bırakmadık, sizi aramadık, gelin kargonuzu şubeden alın.

Rahmi 71 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi24 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

  • Rahmi22 Ekim 2016

    14.10.2016 tarihinde bir firmadan sipariş verdim, firma aynı gün ürünü kargoya verdi. Kargomun hareketlerini devamlı olarak yurtiçi kargonun sitesinde takip ettim. 17.10.2016 günü kargom dağıtıma çıktı. Ancak akşam saatlerinde kargo alıcısı adreste bulunamadığından tekrar şubeye gönderilmiş. Gün boyu kargomu evde beklemiş olmama, kapıda kargo şirketine ait hiçbir not bulunmamasına ve kargo kuryesi tarafıma telefonla arama zahmetine katlanılmadan, kargom şubeye geri gönderilmiştir. Bence yurt içi kargo firması kendine göre bir yol tutturmuş. Alıcı adreste yok diyelim. Gelsin şubeden alalım. Bizde personel fazlalığından ve araç masraflarından kurtulalım. Bu sadece bana değil çevremdeki insanlara da sık sık gelmeye başladı. Siz olun Yurtiçi Kargo ile paketlerinizi göndermeyin. Çünkü mazeretleri hazır sizi evde bulamadık. Kapıya not bırakmadık, sizi aramadık gelin kargonuzu şubeden alın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön