09 Mayıs 2015

Yurtiçi Kargo Kargom Teslim Edilmiyor!

30 Nisan'da Doğanlar şubesi kargomu teslim etmiyor diye şikayet açmış ve bunun sonucunda 7 gün bekletilen kargom tarafıma gönderilmişti. Şu anda da 6 Mayıs'ta gönderilen bir başka kargom 3 gündür yine aynı şubede bekletilip dağıtıma çıkarılmıyor. Aynı sorunu neredeyse 1,5 senedir istisnasız her kargo teslimatında yaşıyorum.


Ne gönderici firmalar nede Yurtiçi Kargo merkezi bu konuya dair kalıcı bir çözüm bulamadı ve bulamayacak gibi görünüyor. Sikayetvar.com'a yazdıktan sonra, 6-7 günlük bir bekletme sonucu kargomu alabiliyorum, önümüzdeki hafta kargomu alabilmek için bu kaydı giriyorum.

Eren 27 Okunma

Cevaplar

  • Eren15 Mayıs 2015

    Ürünün nasıl teslim edildiğine ve teslim edilmemesi gerektiğinde gidip kendimin almasına yönelik bir yazı gönderilmiş, iddia edildiği gibi çözüme yönelik değil ve yapılacak hiçbir aksiyondan bahsedilmiyor. Ya buraya yazan kişi ile bana yazan kişi birbirinden habersiz ya da kurumsal olarak yalan söylüyorlar. Gelen kargoyu almadım ve artık bu aşamadan sonra Yurtiçi Kargo-Doğanlar Şubesinden gelen hiçbir kargoyu telim almayacağım. Ve yaklaşım 1,5 senedir bu soruna bir çözüm bulma girişiminde dahi bulunmadıkları için bu firmayı hiçbir zaman tercih etmeyeceğim. Şikayetvar.com'a yardımlarından ötürü tekrar teşekkür ederim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi13 Mayıs 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

  • Eren11 Mayıs 2015

    Gönderilen ürün elime geçmediği ve keyfi bir şekilde şubede bekletildiği için, gönderen firmaya şu aşamadan sonra ürünü teslim almayacağımı belirttim ve paramın iadesini talep ettim. Yurtiçi Doğanlar şubesi üzerinden gelen hiçbir kargoyu teslim almayacağım

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön