30 Aralık 2013

Yurtiçi Kargo Kargom Teslim Edilmedi!

Sabah bana gelen mesaj yüzünden tüm günümü yeniden organize etmek zorunda kaldım, çünkü belimdeki rahatsızlık nedeni ile ağır şeyler taşımam yasak,"madem eve gelecek bekleyeyim"den sonra erteleyebilir miyim acaba diye.

Yurtiçi Kargo Kozyatağı Şubesi'nin sayısız kere aradım açılmadı, Twitter destek hesabına yazdım yanıt gelmedi. Saat 16.00'dan sonra tekrar kontrol ettiğimde ise kargomla ilgili şubede bekletiliyor ibaresini gördüm.

Madem bugün gelemeyecek neden mesaj atılıyor! Ya da neden şubelere neden ulaşılamıyor? Dağıtım planı nasıl hazırlanıyor? Neden bu kadar bilgisiz bırakılıyoruz gibi bir dünya sorum mevcut!

Sezin 62 Okunma

Cevaplar

  • Sezin31 Aralık 2013

    Nerede o açıklama? Ben herhangi bir şey duyamadım da ya da okuyamadım da ! Dün saat 17.30'a kadar bekledikten sonra sabah da evdeyken zil dahi çalmadan adresinizden ulaşılamadı mesajı alıyorum! Çok saygılı ve iş bilir buldum sizi, gerçekten, mış gibi iş yapmak genetik bozukluğumuz...

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi31 Aralık 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön