22 Şubat 2013

Yurtiçi Kargo Kargom Teslim Edilmedi!

İstanbul içi olmasına rağmen 5 gündür kargom getirilmedi. 2 gündür şikayetimi bildirmeme rağmen teslim alamadım. Günlerdir şubede bekletildiğini görüyorum. Yurtiçi kargo'da ilk kez problem yaşamıyorum, genelde zaten çok geç teslim ediyorlardı. İlgili şube telefonları hiç yanıt vermiyor. Müşteri hizmetleri dahi şubeye ulaşamadıklarını söyledi. Bir daha yurtiçi kargo ile çalışacağımı sanmıyorum.

Murat 77 Okunma

Cevaplar

  • Murat25 Şubat 2013

    Kargo ayın 16'sında İstanbul'dan yine İstanbul'a yola çıktı. Bugün elime geçer inşallah. 10 gün olacak neredeyse millet ABD ye bu sürede mal yolluyor. Bravo hızınıza. Bugün görelim bakalım, dediğiniz gibi umarım çözülür.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

  • Murat22 Şubat 2013

    Kargomun teslimatı yapılmadı. Esenyer şube telefonları yanıt vermiyor. Kimseye Yurtiçi Kargo tavsiye etmem.444 lü hatta ise sorunu çözeceklerini söyleyip çözemiyorlar. İstanbul içi kargo teslimi neredeyse 6 gün oldu teslim edilmedi. Ne zaman teslim edileceği de belli değil. Şubede bekletip "zaman yetmedi" ibaresi veriyor günlerdir. İlk kez böyle bir problem yaşamıyorum. Geçmiş tecrübelerimle de net olarak söyleyebilirim genel olarak sıkıntılı bir firma. Alternatif kargo şirketlerine yönelin. Yurtiçi Kargo ile alışverişi zorunlu kılan web sitelerinden alışveriş yapmayı tavsiye etmem.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön