25 Ekim 2016 #6776923

Yurtiçi Kargo Kargom Şubeden Kaynaklı Teslim Yapılmıyor

Kurumsal bir firmadan ürün teslim aldım. Kargo firmasının internet adresinden kontrol ettiğimde; 19 Ekim'de Keşan şubeye (teslim yapacak şube) kargom gelmiş ve aynı gün teslim edilmedi diye işlem yapılmış. 20 Ekim'de dağıtıma çıkarıldı diye yazıyor ama yine teslim edilmedi.


En son olarak 24 Ekim'de dağıtıma çıkarıldı ve alıcı adreste olmadığı için teslim edilmedi deniliyor ama evde eşim var. Benden başka birine de teslim edilmemiş. Keşan şubesinde 1 haftadır kargom bekletiliyor ama bir türlü teslim edilmiyor. Şubeyi arıyorum ama telefona bakan kimse yok. Onlarca aramama rağmen sadece 1 kere konuşabildim, onda da şubeye gelip alacaksınız denildi ukala bir şekilde. Bu acenteler (şubeler) firma tarafından hiç denetleniyor herhalde. Hem benim bu kargoyu gidip almam da mümkün değil, kargo ağır ve hacmi büyük. Firmaya şikayet kanallarından şikayetlerde bulundum ama geri dönüş de olmadı.

Servet 205 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi25 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön