22 Ocak 2014 #2250878

Yurtiçi Kargo Kargom Paramparça Teslim Edildi!

İnternetten sipariş ettiğim kargom evime getirildiğinde eşim tarafından kargo görevlisinin yanında kontrol için açılırken kargo görevlisi eşimin uyarılarına rağmen teslim tutanağını imzalatmadan adeta kaçar gibi gitmiştir.


Kargo paketinden çıkan ürünler paramparça...

Müşteri temsilciliğini defalarca aradım konuyu araştırdıklarını kargoyu getiren personelin hatasından kaynaklandığını ve Derince şubesinden beni arayacaklarını söylemelerine rağmen hiçbir şey yapılmadı.


Daha sonra Kocaeli temsilciliğini üç kere aradım temsilcilik Yurtiçi Kargo Derince şube müdürünü aradıklarını beni Derince şube müdürünün arayacağını söylemelerine rağmen hala beni arayıp soran olmadı.

Mehmet 77 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet24 Ocak 2014

    Bu şirketin bana yaptığı bu kanunsuz ve ahlak dışı uygulamayı ulaşabildiğim hekese duyuracağım. Teslim almadığım kargoyu nasıl teslim ettik diyebiliyorlar ............

  • Mehmet23 Ocak 2014

    Yurt içi kargo müşteri ilişkileri sorunun çözümü için bana somut bir açıklama yapmamıştır.Daha önce söylene şeyleri tekrarlamıştır.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön