25 Kasım 2014

Yurtiçi Kargo Kargom Nerede?

Şube telefonlarından ve 444'lü numaralarından kendilerine ulaşamadığım için bu siteden şansımı deneyeyim dedim. 902073181963 kodlu kargom nerede? Kurumsal firmalarla çalışıyoruz sizin yüzünüzden sürekli müşterilerimle aramın bozulmasından sıkıldım. Hizmet vermeyecekseniz kapatın dükkanı kardeşim bu ne lakaytlık?

Nurcan 166 Okunma

Cevaplar

  • Nurcan28 Kasım 2014

    Sevgili Yurtiçi kargo çalışanları, yöneticileri ve sahipleri. Daha 2 gün evvel görüştük, şikayetimi alınca vızır vızır aramaya başladınız beni. Tam 3 kişiye kargomun Cennet şubede bekletilmesini müşterimin şubeden alacağını söyledim. Ben mi derdimi anlatamadım yoksa siz mi anlayamadınız? Kargom neden Cennet'ten Avcılar Gümüşpala'ya gitti çok merak ediyorum. Bu ne dikkatsizlik ne özensizlik. Bu mu sizin çözüm anlayışınız hizmet anlayışınız? Şu an sinirden en özenli kelimeleri kullanmaya gayret ediyorum. Kabahat sizinle çalışanda, derhal bana iade edilsin paketim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi26 Kasım 2014

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön