06 Mayıs 2013 #1781599

Yurtiçi Kargo Kargom Kayıp!

30 Nisan'da Gebze'den kargoya verdiğim gönderim bugün 6 Mayıs olmasına rağmen hala yerine ulaştırılmamış ama sistemde teslim edili yazıyor, karşı taraf kargoyu ısrarla beklemesine rağmen kargo gelmeyince beni aradı işin peşine düştük teslim edildi ibaresi düşen İdealtepe İstanbul şubesine perşembe gününden beri 2 adet telefonunu aramama rağmen bir sefer bile görüşme yapamadım.


Müşteri hizmetleri güya kayıt oluşturuyorlar bana geri dönüş yapacaklar ama hala geri dönüş yapmadılar. Genel müdürlüğü aradım adamın biri bana bağırıp çağırdı, kayıp olan kargomdan maddi zararım var, hayatımda bu kadar ciddiyetsiz bir şirket görmedim. İdealtepe şubesi kapattı mı belli değil.

Olcay 42 Okunma

Cevaplar

  • Olcay29 Haziran 2013

    Konuyu kendi imkanlarımla çözüme ulaştırdım.Yurt içi kargo müşteri temsilcilerinden ve kargomun gittiği şubeden bir destek alamadım.Bilginize.

  • Olcay07 Mayıs 2013

    07.06.2013 sabah hem müşteri hizmetleri hem şube yetkilisi tarafından aranmış olup konu ile ilgili bilgi verilip kayıp kargomun S.G.isimli bir şahısa teslim edildiği bilgisi verilmiş olup tarafımca bilinmesine rağmen tekrar sorulup kargomun gideceği adreste ve çevresinde S.G. isimli birinin olmadığı tespit edilmiştir.Konu ile ilgili şubeye bilgi verilmiş ve araştırmanın takibi istenmiştir.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön