19 Şubat 2013 #1642257

Yurtiçi Kargo Kargom Kayboldu!

8 Şubat 2013 tarihinde Yurtiçi kargonun İskenderun şubesinden adıma Derince şubesine gönderilen kargonun kayıp olduğunu 19 Şubat 2013 bugün itibariyle öğreniyorum. Dün kargonun durumu hakkında bilgi almak için her iki şubeyi de aradım. Ancak 3-4 aradan sonra şube yetkilileriyle görüşebildim. Derince şubesini aradığımda bize böyle bir kargo ulaşmadı denildi. İskenderun şubesi ise 11 Şubat 2013 tarihinde kargonun Derince şubesine ulaştığını söyledi.


Bugün tekrar Derince şubesini aradım ve kargonun kayıp olduğunu öğrendim. Bu 11 gün içerisinde kargonun durumu hakkında bana hiçbir bilgi verilmedi. Kaybolan evrak nedeniyle Yurtdışı vizesine başvuramadım. Dahası uçak biletim yanacak. Mağdurum.

Mehmet 120 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet21 Şubat 2013

    Sorunun çözümü için tatmin edici hiç bir açıklama yapılmadı. Evrağın kayıp olduğunu ve araştırma başlatıldığını şubeden öğrenmiştim zaten. Müşteri hizmetleri sadece şubeyi teyit etti. Şikayete cevap vermiş olmanız sorunu çözdüğünüz anlamına gelmez.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön