25 Ekim 2016 #6775642

Yurtiçi Kargo Kargom İletilmedi Parada İade Edilmedi!

Ardahan'dan Vezirköprü'ye kargo gönderdim. Alıcı arandı: "Kargonuz şubemizde, size ulaştıracağız. " denildi ancak kargo Ardahan'a geri geldi. Sebep olarakta adres sorunu gösterildi, ancak adreste sıkıntı yok. Zaten arayıp kargonuzu getireceğiz de dediklerine göre adres sorunu yok. Öyle dahi olsa size ulaşamıyoruz diye alıcı tekrar aranmalı. Daha sonra kargo Ardahan'a gelmiş ama beni kimse aramadı. Ardahan şubesi parayı da iade etmedi. Üstelik bana kargo iletildi diye de bir mesaj geldi. Böyle komik olaylar yaşarken merkezi aradım, şikayetimi bildirdim, onlardan da geri dönen olmadı. Tekrar merkezi aradım bu kez para iade edemeyiz denildi. Ardahan şubesinin alaycı umursuz tavırlarından dolayı merkezi aradım ancak merkez daha beter çıktı.

Emre 69 Okunma

Cevaplar

  • Emre28 Ekim 2016

    Evet, benimle iletişime gectiniz ancak Sikayetvar.com a yazdigimda (!) Cozume gelince, asla cozmek için bir şey yapmadiniz. yaptığınız tek şey özür dilemekti. Biz sizin kargonuzu aldık teslim edemedik geri biraktik paranizi da bir güzel yedik, özür dileriz, demek için mi aradiniz? Yeterince açık mi bilmiyorum ama ben kargo paramın iadesini istiyorum. Daha ne kadar açık olabilirim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi25 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön