14 Eylül 2013 #2011230

Yurtiçi Kargo Kargom Hakkında Bilgi Alamıyorum!

Bundan yaklaşık 1 ay önce Yurtiçi Kargo ile Ankara'ya bir kargo gönderdim. Kargonun gittiği kurum gelmediğini söyledi, firma ise elimde yazılı imzalı belge var ben teslim ettim dedi. Bunun üzerine firmadan bu belgeyi talep ettik ve işlerimiz aksamasın diye aynı belgeyi aynı kargo firmasıyla aynı yere ikinci kez gönderdim. Bu belge de aynı şekilde kayboldu. Kargo firması yine elimde yazılı kaşeli belgem var diyor.


Ayrıca, Kargo firması her iki gönderide de ücretini ödememe rağmen telefonuma teslim mesajı göndermedi. Müşteri temsilcilerinden, kargoyu dağıtan Kızılay şubesinden teslim edildiğine dair belgeyi istiyorum ama yaklaşık 15 gündür göndermiyorlar.

Ömer 47 Okunma

Cevaplar

  • Ömer17 Eylül 2013

    İstediğim belgeyi uzun uğraşlar sonunda faxladılar. Fakat göndermiş olduğum 2 kargodan sadece birinin teslim belgesini göndermişler. Gönderdikleri belge de okunmuyor, kaşeler, imzalar belli değil. Açıkçası pes ettim. Bir daha telefon açıp uzun uzun derdimi anlatacak, eksik belge göndermişsiniz diyecek, gelen belge okunmuyor diyecek gücüm kalmadı.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön