04 Mart 2015

Yurtiçi Kargo Kargom Adresime Gelmiyor

Şubat 28 cumartesi günü Kahramanmaraş'tan yollanan kargo bir gün sonra Gaziantep'te olmasına rağmen 2 Mart salı gününe kadar adresime gelemedi. Müşteri hizmetlerini aradığım da 2 Mart salı günü mutlaka adresime geleceğini söyledi bende daha önce de böyle olduğunu Gaziantep Şahinbey şubesindeki personelin özellikle getirmediklerini şubeyi aradığımda kargonuz burada gelin alın dediğini söyledim.

Kuryeyi arayıp bugün gelecek mi diye teyit istedim mutlaka geleceğini söyledi ve kapattı ama yinede gelmedi. Kargomda takım elbise vardı ve onunla 3 Mart'ta iş görüşmesine gidecektim şimdi benim zararımı maddi manevi kim karşılayacak. Bu kadar kaba personel çalıştıran bir firma daha görmedim.

Hüseyin 121 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin07 Mart 2015

    Çözüm süreci kapsamın da beni aradılar ve ezberlediği metni okuyup ben daha bir şey demeden telefonu yüzüme kapattılar. Kargomu da yine bildikleri gibi getirdiler hiç umursayan olmadı. Sorun böylelikle çözülmüş oldu.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi05 Mart 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön