12 Temmuz 2014

Yurtiçi Kargo Kargom Adresime Gelmedi!

916072584287 gönderi kodlu paketim Yurtiçi Kargo'ya ilettiğim adresime gelmedi. Kargo gelecek diye evden ayrılmamama rağmen Yurtiçi Kargo Bezirgan Şubesi'ndeki bayan çalışan adrese geldiklerini ve benim evde olmadığımı iddia etti. Tavırları şirketin imajını zedeler tarzda olan bu bayan Yurtiçi Kargo'dan bağımsız bir kuruluş gibi rahat hareket etti.


Ayrıca kapıya not bıraktıklarını iddia ettiler fakat kapıya inip baktığımda not yoktu. Adrese teslim olarak yollanan paketimin sırf o saygısız bayan yüzünden ısrarla adresime gelmesini istiyorum. Lütfen paketim ve o saygısız bayan için gerekli işlemleri yapın.

Emrah 271 Okunma

Cevaplar

  • Emrah16 Ağustos 2014

    tatmin edici bir açıklama yapılmadı.

  • Emrah14 Temmuz 2014

    Malatya büyükşehir olduktan sonra adresler değişti. Yurtiçi Kargo bu güncellemeyi yapmamış olacak ki kargoyu yanlış adrese götürüp adresinize geldik, yoktunuz diyebiliyor. Malatya Bezirgan Şubesi'ndeki bayanın telefonda konuşurken tavırları çok sinir bozucuydu. "Getirmiyoruz isyersen şikayet et" gibi bir cümleyi çok rahat kurabiliyor.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi14 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön