25 Şubat 2013

Yurtiçi Kargo Kargom Açılarak Faturam Okunmuş!

15-20 gün önce gelen gönderiyi aldığımda fark ettim ki, kargoma dahil olan fatura kısmı yırtılmış ve faturam okunmuş. Ürün bayanlara özel olduğundan ve fatura gibi şeyler kişiye özel olduğundan yapılan bu saygısızlığı Çağrı Merkezine bildirdim. Gerekli işlemin yapıldığı söylendi. Peki dedim. Bir hafta sonra farklı bir gönderi için gelmişler ve beni evde bulamayınca evimin çelik kapısına sticker yapıştırmışlar, öyle güçlü yapıştırılmış ki çıkmıyor.


Yeni ameliyatlıyım ve onu çıkarmaya gücüm yok. İlk olayda özelime girilmesinin yanında bir de malıma zarar verilmiştir. Bilgi doğruysa Alıbeyköy sb.Mahmut diye biri bunu yapan ve halen kargom gönderilmemiştir. İlla yasal yollara mı başvuralım istiyorsunuz.

Figen 52 Okunma

Cevaplar

  • Figen28 Şubat 2013

    Kargom geçen gün nihayet geldi. Gelen elemana kapımın durumunu ve kargomun gecikmesini sordugumda " Kargonu alıyor musun, almıyor musun"? Şeklinde haddini aşan bi soru ile karşılaştım. Bunun üzerine artık kendisinin bana kargo getirmemesini istedim. Aldığım cevap : " İyi o zaman gelir şubeden kendin alırsın" oldu. Aslında bi kusura bakmayın, özür dilerim deseydi kapanacaktı konu. Ama üzerine bin tane laf işittim, saygısızlık gördüm, üstelik fazla kargo parası ödemek zorunda kaldım. O an çağrı merkezini arayacaktım ancak vazgeçtim. Nedeni ise; defalarca şikayet bildirmeme rağmen "Gerekli uyarılar yapılmıştır" diyerek hiç bir şey yapmadıklarını görmem. Ayrıca buradan herkesin görmesini istiyorum. Gerçekten yurtiçi kargo bu elemanına bir ihtar vermiş olsaydı benimle ya da herhangi bir müşterisi ile böyle konuşamazdı. Demek ki yurt içi kargonun kendi içerisinde, genel merkezinde bir sorun, bir eksiklik var. (Amacım kimseyi işinden etmek değil ama "Yasal haklarımı sonuna kadar kullanmak üzere son kez yazıyorum"). Dilerim bir daha hiç bir yerde sizinle karşılaşmam. Bunu her platformda dile getireceğim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön