20 Nisan 2013

Yurtiçi Kargo Kargom 3 Gündür Teslim Edilmedi!

Hepsiburada.com'da aldığım ürünüm tam 3 gündür Sancaktepe şubede bekletiliyor. Üstelik müşteriye hiç bir bilgilendirme yapılmıyor. Ürünün akıbeti konusunda şüphelerim var. "Ne zaman ulaşacak. Neden orada tutuluyor bu konular hakkında hiç bir bilgilendirme yapılmıyor. 3 günde Türkiye'nin bir ucundan diğer ucuna gönderim yapan firmalar var. Yurtiçi kargo tekrardan hizmetini kanıtladı. Acilen ürünüm hakkında bilgi ve net bir teslimat tarihi istiyorum.Firmayı arayınca internette çıkan listeyi okumaktan başka bir şey yapmıyorlar.

Simla 429 Okunma

Cevaplar

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi28 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

 • Simla30 Nisan 2013

  14 nisan'da Hepsiburada.com'dan sipariş verdiğim sıvı deterjanı Yurtiçi Kargo kaybetti. Kargo günlerdir Marmara Transfer Merkezi dedikleri yerde duruyor. Kendi Marmara Bölge Müdürlüğüne bile ulaşamayan aciz bir şirket. Diğer ürünleri teslim alırken kontrol etmek istediğimde nişantaşı şubesinden gelen eleman "ürün kontrolü için sizi bekleyemem" deyip telefonda sevgilisiyle konuşuyordu. Bu tavır oldukça lakayıt ve sözleşme dışı. Kayıp kargom nerede ve ne zaman ulaşacak? Net bir tarih istiyorum. Yaklaşık 15 gün oluyor!!! Tüketici haklarına da şikayette bulunuyorum.

 • Simla20 Nisan 2013

  10 gün daha bekleteceğiz, kargonuz kaybolmuş dendi. Kısaca çözüm yok! Paranızla rezil olmak istemiyorsanız Yurtiçi kargoyu seçmeyin. Arkadaşlarıma da kesinlikle tavsiye etmeyeceğim bu kargo şirketini kullanmalarını.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi20 Nisan 2013

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön