13 Temmuz 2016

Yurtiçi Kargo Kargolar Adresime Kasıtlı Olarak Teslim Edilmiyor

Her seferinde olduğu gibi kargom yine adresime teslim edilmiyor. Her seferinde şikayetin ardından bin bir türlü uğraşlar ile şube ile kavga dövüş ediyoruz. Yine teslim etmemek için bir yalan uydurulmuş. "Teslim edilemedi. (Adres sorunu nedeni ile alıcıya ulaşılamadı) ". Bırakın artık bu yalan dolan işini. Her seferinde şikayetler peşinden kavga ediyoruz. Adresime gelen yok. Telefonum açık arayan yok. Ne olacak? Ben bıkacağım geleceğim değil mi? Biraz dürüst olun da işinizi düzgün yapın. Arayıp getiremiyoruz kardeşim diyecek kadar bile işinize saygınız yok. Müşteri olarak çalışandan çok kargomun peşinde koşturuyorum. Bıktırdınız insanı.


13 Temmuz 2016 öğlen saatine kadar kargomun teslim edilmesini talep ediyorum. Yalanı dolanı bırakın. Parası ödediğim kargoyu adresime teslim edin.

Arda 40 Okunma

Cevaplar

  • Arda16 Temmuz 2016

    Kargoyu şubeden teslim almaya mecbur bırakıldım. Ne yazık ki sorun çözüme ulaştırılamadı.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi13 Temmuz 2016

    Sayın Z., 91608423**** nolu gönderiniz ile ilgili teslimat sorunu hakkında Tarafımıza iletilen 5944048 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir. Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön