27 Mart 2013 #1709858

Yurtiçi Kargo Kargo Yanlış Adrese Gönderiliyor!

Kargo adresimi sistemde görülen bir adres olarak tıklamışlar ve kargom dsi 6. bölge müdürlüğü seyhan adana yerine yumurtalık adana adresine gönderilmiştir. Ben gönderim bu gün elime geçer diye beklerken gönderimin yumurtalık ilçesine gittiğini öğreniyorum. Yani bir gün daha beklemem gerekiyor. halbu ki kargoyu gönderirken bu gün elimde olması konusunu teyit ederek kargonun gönderilmesini istemiştim. kargonun bu gün elime geçmesinin sağlanmasını istediğimde Çukurova bölge müdürlüğünden nakil masrafını karşılamam durumunda Ceyhan dan bu gün kargonun getirilebileceği bildirildi.


Bu hatayı yapan ben miyim ki masrafını ben ödeyeyim.

Ali 527 Okunma

Cevaplar

  • Ali27 Mart 2013

    konunun çözümüne yönelik çalışma dedikleri. kargomun yanlış gönderildiği yerden normal prosedürler gereği bir gün sonra getirilmesi olmuştur. ben kargoyu alabilmek için 70 km. yol geldim ve geri döndüm yarın yine aynı kargoyu alabilmek için tekrar aynı yolu gidip geleceğim. çözüm bu mu.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön