29 Aralık 2015

Yurtiçi Kargo Kargo Teslimatı Yapılmıyor!

Edirne Malkara'dan bana bir kargo geldi. 5 saatlik yol içerisinde süt ürünleri olan malzemeler vardı. Kargo gelmiş evde yoksunuz kağıdı bırakmış gitmiş. Adrese teslim ödenen kargonun peşinde 2 gün ben koştum ve gidip Alibeyköy şubesinden kendim teslim aldım.


Evde yoksunuz kağıdında kargoyu şubeden gelin şu saat de alın gibi bir yazı ya da şubenin telefon numarası olmadığı için gittim bir de ne desinler arkadaşlar daha gelmedi. Daha teslimat nasıl yapılır öğrenememişler kağıda bilgileri yazdık diyorlar "Sansgritçe" yazılmış onu çözmek için uzmana götürmem lazım. Sen kağıdına okunaklı kaç da orada olacak alan kodlu telefon numarası yazsana. Kendim aldım çağrı merkezine bildirdim geri dönen de olmadı.

Cenk 128 Okunma

Cevaplar

  • Cenk29 Aralık 2015

    Edirne Malkara dan bana bir kargo geldi. 5 saatlik yol içerisinde süt ürünleri olan malzemeler vardı. Kargo gelmiş evde yoksunuz kağıdı bırakmış gitmiş. Adrese teslim ödenen kargonun peşinde 2 gün ben koştum ve gidip Alibeyköy şubesinden kendim teslim aldım. Evde yoksunuz kağıdında kargoyu şubeden gelin şu saat de alın gibi bir yazı ya da şubenin tlfn numarası olmadığı için gittim bir de ne desinler arkadaşlar daha gelmedi. Daha teslimat nasıl yapılır öğrenememişler kağıda bilgileri yazdık diyorlar Sansgritçe yazılmış onu çözmek için uzmana götürmem lazım. Sen kağıdına okunaklı kaç da orada olacak alan kodlu tlfn numarası yazsana. Kendim aldım çağrı merkezine bildirdim geri dönen de olmadı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön