21 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Kargo Teslimatı Alamadım!

Yurtiçi Kargo'dan hiçbir zaman aldığım ürünleri evime teslim alamadım. 5 yıldır Zonguldak şehrinde yaşıyorum zorunlu olmadıkça bu kargo şirketini tercih etmiyorum çünkü kargomu gidip kendim almaktan yoruldum ve sıkıldım. Duyarsız sorumsuz ve işini sevmeyen telefonları açmayan işi müşteriye yaptıran çalışanlarınızı Allah'a havale ediyorum. Geldik evde yoktunuz yalanı da bayatladı artık. Ayrıca sadece Zonguldak'ta değil İstanbul Bağcılar şubesinde yaşadığım sıkıntıda rastlantı değil az kalsın üniversite diplomam gidiyordu her şubesi ayrı dert.

Murat 86 Okunma

Cevaplar

  • Murat22 Ekim 2016

    hiçbir şey yaptığınız yok. Dün kendi aracımla firmanızın şubesine kargomu teslim almaya gittim. Çünkü ev adresime uğranılmadan evde yok ibaresi konulmuş bu ne kolay bir yöntemdir. Çalışanlarınıza gereksiz yere maaş veriyorsunuz. Çalışanlarınızın işini müşteriniz yapıyor. Ayrıca şubenizde bana dağıtıma çıktığı söylendi araç eve teslim edilecek dendi fakat evde sabahtan akşama kadar kadar duran biri olmasına rağmen ne gelen oldu ne giden... Başka ülkede olsa yargı yoluna gider bir sürü tüketici. Bugün cumartesi bakalım gelen giden olacak mı?

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi22 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön