20 Haziran 2015

Yurtiçi Kargo Kargo Teslim Sorunu

İnternet üzerinden yaptığım alışverişlerde Yurtiçi Kargo ile anlaşmalı olan gönderilerde sürekli teslim sorunu yaşıyorum. Adrese gelmedikleri halde adreste bulunamadı bilgisi düşülüp kargom şubeye yönlendiriliyor.

En sonunda bugün şubeyi arayıp konuyu aktardığımda kargomun kim tarafından dağıtıma çıktığımı sorduğumda ilgili şahsın 18.06.2015 tarihinde işten ayrıldığını bildirdi, sistemde olan girdilere baktığımda kargom 19.06.2015 tarihi saat 11.54'te adresimde bulunamadığım için şubeye aktarıldığı bilgisi verildi.

Her seferinde aynı tutarsız ve laubali cevaplar ile karşılaşmaktan ötürü benim yorulduğum ama Yurtiçi'nin usanmadan aynı şekilde tutarsız ve kurumsallıktan uzak tavrını kınıyorum.

Gökhan 44 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan24 Haziran 2015

    Müşteri ilişkilerinden anladığınız her şikayet altına aynı metni Ctrl+C ve Ctrl+V yapmak olduğunu görmek kurumsallık anlayışınız karşısında beni hayran bıraktı açıkçası. Bu arada "aksiyon" kelimesinin anlamı hakkında fikir sahibi olmanızı temenni ediyorum keza sonuçsuzluk deryası içinde gemi olmuşsunuz, anlaşmalı olduğunuz firmalar sayesinde bizi de yolcu yapmaktan çekinmiyorsunuz.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi22 Haziran 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön