19 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Kargo Teslim Etmiyor, Müsaitlerse Siz Gidip Kargonuzu Şubeden Alıyorsunuz!

Yaptığım online alışverişlerin hiçbirinde huzur içinde bir teslimat tecrübesine nail olamadım maalesef. Bütün gün evde olduğunuz bir gün, kargonuz teslim edilemedi gelip şubeden alınız mesajı alıyorsunuz telefonunuza. O şubeye gidilmeden o kargoya kavuşulmuyor, imkansız. Bugün 90677399*** no. 'lu kargomu bizzat bana teslim edebilmiş Yurtiçi Kargo İstanbul Tuzla şubesi, bir diğer kargo olan 906773995*** 'ı teslim edememiş. Gerekçe: adreste yokmuşum!


Böyle iş olmaz. Online alışveriş yapan insanların çoğu çalışan insanlar. Ben mecbur muyum iş yerimden izin alıp şubeden kargo almaya? Online alışverişe açılan kurumsal firmaların senelerdir tüketicinin illallah ettiği, çeşitli sitelerde şikayetlerin çarşaf çarşaf yazıldığı bu kargo firması ile hala çalışıyor olmasına inanamıyorum. İade ediniz, online alışverişten soğuduk sayenizde.

Selin 69 Okunma

Cevaplar

  • Selin'in Teşekkür Mesajı20 Ekim 2016

    2. kez teslimata çıkılıp paketin teslimi sağlandı. Hızlıca çözüme dair adım atıldığı için müşteri ilişkileri departmanına teşekkür ederim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi20 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön