29 Kasım 2014

Yurtiçi Kargo Kargo Getirmeyen Kargo Firması!

Bursa Altınşehir Ata Bulvarında faaliyet gösteriyoruz. Kargomuzu getirmeyen, getiremeyen tek kargo şirketi maalesef Yurtiçi Kargo. Artık bize telefon açıp gelin kargonuzu alın, biz getirirsek 1-2 gün sürer diyorlar. Bu komik durum karşısında biz de buna uyup almaya gidiyoruz. Artık yorulduk.


Tüm işimiz maalesef yurt firmasının sevkiyata bağlı. Hayati önemde. Bunu Gökkuşağı şubesi ve bölge müdürlüğüne yazarak anlattık. Öğle 1'e kadar getirin dedik. Çokta bir şey istemiyoruz. Fakat çözüm bulma isteğini göremiyoruz. Bizi farklı bir şubeye bağlayın diyoruz, onu da yapmıyorlar.

Deniz 419 Okunma

Cevaplar

 • Deniz12 Mart 2015

  Hiçbir gelişme yok, ne kargo getiriyorlar ne de alıyorlar. Çözüme yönelik en ufak bir girişim yok firmadan.

 • Deniz12 Mart 2015

  hiçbir aksiyon alamadık, halen kargomuz teslim edilmiyor, ayrıca kargo almaya da gelmiyorlar. Rezil bir yönetimleri var gökkuşağı şubenin, en ufak bir girişimi yok durumu düzeltmekle ilgil. Aksine şikayet yazdıkça daha da artıyor sıkıntılar.

 • Deniz18 Aralık 2014

  yazıklar olsun, personelin elinden alıyoruz kargoyu gidip. bir de şimdi kargonuz yok diyorlar, ancak kargo şubede çıkıyor. hayatımda bu kadar sorumsuz çalışan bir firma daha görmedim. müşteriye hiç saygı yok. bu kadar iş bilmezlik olmaz

 • Deniz08 Aralık 2014

  Beni arayıp hala kargo numarası istiyorlar, tüm kargolarım sorunlu, hepsini gidip ayaklarından alıyorum. Ama hala kargo numarası verin bakalım diyorlar. şubelerinden haberleri yok. şubenin araçları firmamızın altına kadar geliyor ancak kargo bırakmıyor bize. şikayetimden beri inadına yapılmaya başlandı sanki.

 • Deniz02 Aralık 2014

  hiç bir gelişme yok. süreç aynen devam ediyor, telefonlarına bakmıyorlar şubede. gidip alırsak kargomuza ulaşabiliyoruz. getirmek zahmetinde bulunmuyorlar.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi01 Aralık 2014

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön