21 Eylül 2013 #2024118

Yurtiçi Kargo Kargo Getirilmedi!

Daha önce de problem yaşadığımız kargo şirketi, muhtemelen size şikayet ettiğimden dolayı, gelen kargoyu 16 Eylül'den beri bekletiyorlar. Bunu da kargoyu gönderen şirketi arayıp kargoyu gönderdiniz mi diye sorduğumda, bu şirketin adı geçen kargoya ulaşması üzerine öğrendim. Ama bir kargo şirketi evde bulamaz ise ihbar kağıdı bırakmaz mı?


Tahminim kargo şirketi kargoyu getirmedi. Benim adımı ve ev adresini aldılar ve kargoyu getirmiyorlar. Ben zaten bu kargoyu bıraktım kullanmıyorum ama sigorta yaptırdığım şirket Ankara'dan bu kargo ile göndermişler. Yine problem yaşayacağım bu kargo ile.

Ergün 29 Okunma

Cevaplar

  • Ergün29 Eylül 2013

    Bugün bir mama şirketinden mama satın aldım. İki kargo şirketinden biri Yurtiçi Kargo idi. Ben haklı olarak diğer kargo şirketini seçtim. Belki başka bir il veya ilçeye taşınırsam bu şirketi seçebilirim... Ama Polatlı'da seçmem gerekiyorsa asla Yurtiçi Kargoyu tercih etmem...

  • Ergün29 Eylül 2013

    Hiçbir işlem yapılmadı. Yazılı açıklama nerede? Bana değil kardeşim Polatlı Yurtiçi Kargo Şubesindekilere ne gibi işlem yaptınız? bana bunu bildirin!!!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön