08 Temmuz 2016

Yurtiçi Kargo Kargo Gelmeden Adreste Yok Diye Belirtilmiş

113***630 no.lu gönderimin gelmesi geciktiği için kontrol ettim. 4.7.16 tarihinde adreste ulaşılamadı ibaresi koyulmuştu. Tatil günü olduğu için her dakika evde idim. Bu bile geçerli savunma değilse en önemlisi aynı gün Yurtiçi Kargo'ya evden kurye ile bir paket teslim ettim. Tabii ki diğer paketin bu durumunu o an kontrol etmemiştim.


Ücreti ödenen gönderiyi evimize teslim etmekle uğraşmamak amacıyla direk adreste ulaşılamadı şeklinde belirtmişler. Bunda şüphem yok, çünkü yeni bir paket almak için gayet de evimde bulabildiler beni. Bu çok saygısız bir hareket. Ücretini zaten aldık taşımayalım gelsin alsın müşteri; nasılsa insanlar nereden bilecek ulaştın ulaşamadın. Ama bu sefer şunu tartamamışlar yeni bir teslimin aynı kişi tarafından yapılacağını. Bunun için nasıl ulaştınız diye sorar insan!

Naziye 44 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi08 Temmuz 2016

    Sayın, A. Teslimat sorunu hakkında Tarafımıza iletilen 5897113 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir. Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön