11 Mayıs 2013 #1791413

Yurtiçi Kargo Kargo Elemanı Dış Kapıma Zarar Verdi!

Yurtiçi Esenevler şubesini kargo için geldiklerinde Geldik Bulamadık kağıdını Çelik kapımın krom kaplama yüzeyine yapıştırmışlar.Kağıdı sökmek istediğimizde yapışkan kısmı kapıda kaldı. Yüzey çok hassas olduğundan kazıyarak çıkaramıyoruz bir iki deneme yaptık epey bir çizikler oluştu.
Konu hakkında şubeyi aradığımda biz sizin temizlikçiniz miyiz nerenize yapıştıralım kağıdı gibi alaycı yanıtlar aldım şube müdüründen.


Kendilerini daha öncede bu kağıtları yapıştırmamalarını, yapışkan çıkmadığını söyledim. Bu olaydan 3 4 gün önce aynı durum Posta kutusuna yapıştırmışlardı arayarak uyardım. Yurtiçi Kargo'dan kapımdaki hasarı tespit edip gidermesini talep etmekteyim.

Engin 63 Okunma

Cevaplar

  • Engin16 Mayıs 2013

    Merhaba, Hiç bir işlem ve açıklama yapılmadı. Gerekli işlemden kasıtları nedir acaba bu firmanın anlamadım. Çözüme yönelik açıklamayı burada bizimle paylaşırlarsa sevinirim. Beni arayan müşteri temsilcisi hiç bir çözüm üretmedi. Bu işin çözümü kapıma verilen hasarın giderilmesidir.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön