10 Mayıs 2013 #1789267

Yurtiçi Kargo Kargo Alıcıya Ulaşmadı!

108774150896 gönderi de ki kargom 8 mayıs günü teslim edildiğinin bilgisi mail olarak geldi fakat kargo alıcıya ulaşmamış. 1.5 saatlik arayışlarımızdan sonra kargonun apartman da başkasına teslim edildiğini öğrendik. Teslim saati 17.00 da alıcının evde bulunmasına rağmen kargo başkasına teslim edilmiştir. Manisa soma Yurtiçi de ki çalışan arkadaşları arayıp böyle bir hata yapıldığını iletmek istememe rağmen bana gidin nereye şikayet ederseniz edin size yol gösteriyorum işte diyerek telefonu kapatmışlardır.


Müşteri hizmetini arayıp şikayet oluşturdum ama her zaman ki gibi bir şey çıkmayacağını biliyorum. Müşteri memnuniyeti diye bir şey bulunmayan bir firma.

Yğmurcan 40 Okunma

Cevaplar

  • Yğmurcan10 Mayıs 2013

    Sorun çözümü personel uyarılması bir daha olmayacak denmesi. Yurtiçi şubelerine sıkı bir denetim getirmedikten sonra asla çalışılıcak bir kargo firması değil. Şubelerinizi bu uyarı üzerine bir de tek ayak üstünde bekletmeyi unutmayın...!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşteriye telefon ile açıklama yapıldığında; Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön