26 Ekim 2016 #6789097

Yurtiçi Kargo Kargo 5 Gündür Şubede Bekliyor ve Kimsenin Umurumda Değil

206671683361 gönderi numaralı kargom 5 gündür Kocaeli marina şubenizde. 4 gündür şubeyi arıyorum kimsenin umurumda değil telefonu açan dahi yok. Teslimat tipi adrese teslim yazıyor ama ürünü ben alacakmışım takipte öyle yazıyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum yardımcı olamayız diyorlar. Nasıl bir duyarsızlıktır bu nasıl bir iştir böyle anlamadım ben. Tek isteğim Vestel servisine ürünü bırakmanız onlar zaten durumdan haberdar kayıt açık bekliyorlar lütfen gereğini yapınız. 6. gün oldu firmanızdan tek bir arayan dahi yok.

Burhan 128 Okunma

Cevaplar

  • Burhan02 Kasım 2016

    20 gün oldu hala kargoda ürün böyle bir firma olamaz ya şaka gibi resmen koca dolap bir o şubeye gidiyor bir diğer şubeye. 20 gündür dönüp dolaşıyor halen teslim edilmiyor. Hak mı acaba kazandığınız para helal mi size sorarım?

  • Burhan29 Ekim 2016

    En ufak bir değişiklik yok 10 gün oluyor kargom hala şubede bekliyor. Yurtiçi kargoyu bir daha ne kullanır ne kullandırır ne de birine tavsiye ederim Dedikleri kadar varmış. Aman uzak durun.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi27 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön