17 Eylül 2013 #2017150

Yurtiçi Kargo Kargo 5 Gündür Şubede Bekletiliyor!

906687039685 ve 906687034715 numaralı kargolarım 9/9'da Hepsiburada. com tarafından kargolandığı halde, 1 günlük mesafeye (Yurtiçi Kargo sitesinde verdikleri bilgi) 8 günde ulaştırılmadı. 5 gündür de bulunduğum ildeki şubede bekletiliyor. Teslimat adresinde devamlı
olarak birileri olduğu halde, kapıda güvenlik olduğu halde bir de teslimat alıcı bulunmadığı için yapılamadı diye yanlış bilgi veriliyor.


Bırakılan bir kargo notu da yok ama firmadan cevap da yok. Müşteri ilişkilerini 3 gün boyunca defalarla aradığım halde geri dönüş yapılacak deniyor ama geri dönen de yok. Maksat müşteriyi pes ettirip kargoyu şubeden aldırmak mıdır?


Bir daha Yurtiçi Kargo ile işim olmaz.

Murat 25 Okunma

Cevaplar

  • Murat18 Eylül 2013

    Açıklama yapılmıştır ama teslimat hala yapılamamıştır. Açıklamada da hala yarın teslimat yapılacağını taahüt ediyorlar. Kurumsal bir şirketten bu kadar bekletmeden geri dönüş yapmasını ve açıklamasında dahi ötelememesini beklemek çok fazla değil herhalde. Şahsım adına bir daha asla Yurtiçi Kargo'yu tercih etmeyeceğim hususunda fikrimi değiştiremediler. Umarım en azından kargom yarın ulaşır da bu sorun giderilmiş olur.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön