13 Nisan 2013 #1740547

Yurtiçi Kargo Kapıya Teslimat Yapmıyorlar!

Kargo adresi olarak iş adresimi yazmıştım. (Ev adresimde iş adresimle aynı) İnternetten kargoyu takip ettiğimde şubeye ulaşmış olduğunu görünce Yurtiçi Kargoyu aradım. Şu an kargo şubelerinde ama bugün teslimat yetişmez Pazartesine kaldı dediler. Ben de yarın Cumartesi. Cumartesi günü teslimat yapılmıyor mu dedim.


Adres İş adresi olduğu için yapılmıyormuş. İş adresi ama ben iş yerinde lojmanda oturuyorum kargoyu alabileceğimi Cumartesi gönderebileceklerini söylediysem de çalışan yetkililere anlatamadım. Cumartesi her yere teslimat yapıyorlar ama sırf adresimden dolayı bana yapmıyorlar. Bu nasıl bir ters mantık anlayamadım. İlgisiz, umursamaz çalışanlarınız var maalesef.

Yasemin 25 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin15 Nisan 2013

    Şİkayetimin çözümüne yönelik gerekli hiçbir işlem yapılmadı. Sadece prosedür gereği arandım ve şikayetimi yineledim. Karşı tarafta dinledi o kadar. Sorununçözümüne yönelik açıklama da yapılmadı.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön