15 Ocak 2014

Yurtiçi Kargo Kapı Zilini Çalmadan "Geldik Bulamadık" Biraz Mantıksız!

Dün ofisin kapısına kadar gelen gönderim, sanırım zilimizi çalmayı unutarak 'geldik bulamadık' notunu bırakarak geri döndü. Yurtiçi Kargo Gayrettepe şubesini aradığımda ise bir beyefendi kendilerinde hiçbir hata olmadığını biz geldik bulamadık şeklinde cümlesiyle bana yanıt vererek kargomun şubeden alınması gerektiğini belirtti.


Ben ofisten şubenin kapanış saatinden çıktığımdan dolayı kargomu teslim alamam. Bu durumu şubeye de müşteri temsilcilerine de anlattığım halde 'yapacakları birşey olmadığını ve şubeden teslim almam gerektiğini' söyleyerek yardımcı olmayacağını belirtti.


Bu şirketin müşterilerle kaba ve özensiz konuşma tarzı neye dayanıyor bilmiyorum. Asla çalışmak istemeyeceğim bir şirket!

Mine 154 Okunma

Cevaplar

  • Mine'nin Teşekkür Mesajı20 Ocak 2014

    Yurtiçi kargonun müşteri temsilcileri dahil olmak üzere hiçbir çalışanı şikayetimden önce yardımcı olmadı. Hizmet sektöründe müşteriye çözüm odaklı çalışan bir firma değildir. Şikayetimden sonra ise, sorunum direk çözülmüştür. Özellikle Şikayet var sitesine teşekkür ederim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi15 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön