01 Kasım 2016 #6835737

Yurtiçi Kargo Kapalı Firmaya Kargo Teslimine Geliyor!

Yalova'da hizmet veren bir mühendislik firmasıyız. Kargo seçemediğimiz tüm gönderilerimiz konumumuz itibariyle Yurtiçi Kargo Elmalık yolu şubesine düşüyor. Diğer tüm firmalar gibi 12-13 saatleri arasında kapalıyız ve bunu kargo teslimatına gelen arkadaşa defalarca ısrarla söylememe rağmen kargo teslimi yapmak için 12-13 saatlerini seçiyor. Kapalı olduğunu bildiğiniz bir firmaya neden gelirsiniz? Vizyonunuz ve misyonunuz bunu mu gerektiriyor?


Karamürsel şubeniz dışında Yalova'da ki hiçbir şubenizde iletişime geçemiyoruz. Çünkü telefonu açmıyorlar. Her defasında şubenize kadar gidip kargo teslim almak zorunda mıyım? Bize zaten oldukça uzaksınız. Kapalı firmaya kargo getirmekte hangi mantığın ürünüdür Allah aşkına? Bu kargo bu firmaya 2. kere teslimata gelecek! Hodri meydan! Yaşattığınız sorundan gına geldi artık ya! Beceremiyorsanız bırakın şu sektörü!

Büşra 183 Okunma

Cevaplar

  • Büşra03 Kasım 2016

    Şikayetlerle ilgileniyor gibi yapıp müşterinin ağzına bir parmak bal çalmak için öylesine arıyorsunuz. Kargoyu gidip yine şubenizden teslim aldık. Ne kadar rezil bir firmasınız ya, kimseye tavsiye etmiyorum firmanızı lanet gelsin artık. bir de çözüme yönelik işlem gerçekleştirilmekte diye yazmışsınız. Otomatik cevap vermekten kopyala yapıştır yapmaktan yorulmuşsunuzdur. Ciğeri 5 para etmez adamların kurduğu rezil bir firmasınız. Umarım en yakın zamanda batarsınız da şu sektör sizden göremediği rahatlığa bir an önce kavuşur. Anca boş boş konuşun.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi02 Kasım 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön