02 Mayıs 2016

Yurtiçi Kargo Kağnı Gibi Yavaş

Geçtiğimiz Cuma günü İstanbul Şişli 'den akşam yola çıkan ve sabah 8'de İzmir menemen Yurtiçi Kargo şubesine girişi yapılmış olan kargom saat 10.30'da menemen şubesinden dağıtıma çıktı olarak gösterildi ve beklemeye başladım sonuçta ulukent'te yaşıyorum ve menemen merkez - ulukent arası en fazla 15 hadi bilemedin 25 dakika saatler geçti ve saat akşam 17.30 ve bu şikayeti yazıyorum. Yurtiçi Kargo'nun hizmetine göre ve oturduğum konuma göre bu paket elime bugün geçmeliydi (teslim süresi 24 saate dahil olan bir mahalledeyim) ama geçmedi ve Yurtiçi Kargo başarılı bir şekilde araya pazar tatilini sokmayı başardı. Bütün kargo şirketleriyle az çok ilgim oldu yurtiçi dışında Yurtiçi Kargo ile ilk alışverişimdi ve hiçbir kargo şirketinde böyle sorun yaşamadım. Bu kadar yavaş dağıtım ancak kağnı ile yapılabilirdi neyse iyi tatiller sayenizde benim ki pek iyi geçmedi bilin.

Tunay 135 Okunma

Cevaplar

  • Tunay30 Nisan 2016

    bir de mesaj attılar neymiş ilk iş günü çıkıcakmış lan kargo bugün niye teslimata çı9ktı o zaman hava almaya mı? Tavsiyem asla bu yurtiçi kargoyu kullanmayın gerekirse iki katını ödeyin MNG filan kullanın. ulaşan kargoyu teslim etmeyen yurtiçi.

  • Tunay30 Nisan 2016

    Kargo hala elime ulaşmadı ve takip sitesindeki durumu "Kargo iletilemedi" gibi komik bişeyle değiştirdiler. Hani sanki onlar geldi ben evde yoktum filan.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön