11 Temmuz 2016

Yurtiçi Kargo Kağıthane Şubesi Personel Davranışı!

Şehir dışında olduğum için şikayetimi ancak yazabiliyorum. Kağıthane şubesi ile yıllardır çalışırım. Ancak bundan yaklaşık iki hafta önce bir gönderi için gittiğimde Ö*** isimli personelin davranışı nedeniyle firmadan şikayetçi olmak istiyorum. Gittiğimde şubede kimse yoktu.


19 aylık kızımla uğraşırken bir yandan da gönderimi hazırladım. Sonra da görevli personelin önündeki bankoda beklemeye başladım. Bir iş ile ilgileniyordu bitsin diye bekledim. O sırada şubeye gelen 2 müşteriden biri ile ilgilenmek üzere başka personel bankoya geçti.


Ben hala bekliyorum. Sonra önünde beklediğim personel başını kaldırıp diğer müşterinin işini aldı. Şube sorumlusunun uyarısına rağmen benimle ilgilenmedi. Ben vazgeçtim deyince şimdi sizi alacağım dedi. Boşken gittiğim şubede benden sonra gelenlerden sonra ilgilenelecekti. Bu haksız tutumla firmanın ilgileneceğine inanıyorum.

Evrim 123 Okunma

Cevaplar

  • Evrim'in Teşekkür Mesajı15 Temmuz 2016

    Geri dönüşünüz ve ilginiz için teşekkürler

  • Evrim15 Temmuz 2016

    İvedi cevabınız ve ilginiz için teşekkürler. Umarım ilgili personel de bu konuda üzerine düşeni yapar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi13 Temmuz 2016

    Sayın, DARÇIN Teslimat sorunu hakkında Tarafımıza iletilen 5928976 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir. Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön