18 Eylül 2013

Yurtiçi Kargo İzmit Yahyakaptan Şubesi Hiç Çalışmıyor!

Kargom İstanbul'dan İzmit'e 1 günde geldi ancak İzmit Yahyakaptan şubesinden bana 3 günde teslim edilemedi. Pazartesi günü sistemden kargomun Yahyakaptan'da olduğunu öğrendim. Salı aradım telefona çıkan bayan çarşamba teslim edileceğini söyledi. Sistemden çarşamba günü kontrol ettiğimde kargomun Gölcük Yurtiçi Kargo şubesine gittiğini gördüm ve Gölcük şubeyle konuştuğumda tekrar Yahyakaptan'a göndereceklerini söylediler.


Bu kadar umursamazlık olmaz. Yahyakaptan şubesi hep bunu yapıyor. Kargomu elime ne zaman ulaştıracaklarını merak ediyorum. Yahyakaptan şubesinden çok şikayetçiyim, teslim etmeyecekleri kargoyu neden alıyorlar.

Candan 217 Okunma

Cevaplar

  • Candan19 Eylül 2013

    İstanbuldan 1 günde İzmit'e gelen kargom, Yurtiçi kargo Yahyakaptan şubesinden 4 gündür bana teslim edilemedi. İzmit merkezde oturmama rağmen kargoyu Yahyakaptan şubesi Gölcük şubeye göndermiş, kargo Gölcükten tekrar Yahyakaptan şubeye döndü. Bölge müdürlüğüne durumu anlattım. Bunun üzerine Yahyakaptan şubeden dağıtım yapan kişi aradı adresimi sordu ve bu kargo bizim değil marina şubesine göndericez yarın ya da öbür gün gelir heralde diye bir cevap verdi. Kargo izmit içi dolaşıp duruyor ve bir türlü bana teslim edilmiyor, çalışıyorum bütün gün kargo ne zaman gelecek diye evde bekleyemem. Durumdan oldukça şikayetçiyim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön