22 Mart 2013 #1701366

Yurtiçi Kargo İzmir Liman Şubesi!

İzmir Liman şubesi yüzünden ne kadar çok müşteri kaybettiğinizi bilmenizi isterim. Daha önce şube personeli ile yaşanan sıkıntıdan dolayı şirket olarak farklı bir kargo şirketiyle çalışmaya başlamıştık. Bir müşterimiz maalesef sizin kargonuzla bir dosya gönderimi yapmış adresimize, Bu seferde gene liman şubesi adrese teslim yapmamak için bize farklı göndericiye farklı yalanlar söyleyerek adresimiz son derece net ve kolay olmasına rağmen kargoyu getirmiyor .


Üstelik göndericiye kargo teslim edildi şeklinde yanıltıcı bilgi veriyor.Aradığındada önce gittik yoktular sonra adresi bulamadık gibi farklı ve çelişkili ifadeler kullanıyorlar. Teslim parası ödendiği halde şebeden teslimata zorluyorlar.

Erman 43 Okunma

Cevaplar

  • Erman08 Mayıs 2013

    Sorun giderilmemiş olup, ilgili kargo şirketi halen gerçek dışı beyanlar vermektedir.

  • Erman23 Mart 2013

    Hiçbir çözüm üretilmediği gibi müşteri hizmetleride son derece saygısızca "kargonuz orda 3 gün içinde alıyorsanız alın" şeklinde yaklaşım sergilemiştir.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi23 Mart 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön