31 Ekim 2016 #6827403

Yurtiçi Kargo İzmir Gaziemir Egeser Şube Sorumsuzluğu

Yurtiçi Kargo İzmir Gaziemir Egeser şubesi hakkında şikayette bulunmak istiyorum. Gönderim perşembe sabahtan şubeye gelmesine rağmen, pazartesi olduğu halde teslim edilmedi. Şubeyi defalarca aramama rağmen şubede tutup dağıtıma çıkarmadılar. Bu Sabah dağıtıma çıkarmayın şubeden gelip alacağım diye aradım ve şubeye gittiğimde dağıtıma çıkarıldığını öğrendim ve hala adresime teslim edilmedi. Şubeye gittiğimde 2 müşteri daha aynı şekilde kargolarının 3 gündür dağıtılmamasından yakınıyorlardı.


Aynı şekilde 21 Ekim'de gönderilen 19088136*** kodlu diğer bir kargo da 26 Ekim tarihinde teslim edildi. Kargo bütün gün şubede tutulup aksam 4'te dağıtıma çıkarılıyor daha sonra aksam 6'da yetişmediği için ertesi güne devir olarak belirtiliyor. Bugün şubeye gittiğimde hem şube müdürü hem de çalışanlar kaba bir şekilde davrandılar, yurtiçi Kargoya yakışmayan bir hizmet.

Eda 115 Okunma

Cevaplar

  • Eda02 Kasım 2016

    Mail adresime herhangi bir bildirim yapılmadı.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi02 Kasım 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön