14 Ekim 2016 #6682270

Yurtiçi Kargo İstanbul Kozyatağı Şubesinden Şikayetçiyim!

Tüm kargo şirketleri ile ürünümü şubeden de veya kuryeden alabildiğim halde memnun olmama rağmen nedense Kozyatağı Yurtiçi Kargo ile sürekli bir anlaşamaması durumundayız. Cumartesi der teslim etmezler, mesai saati der teslim etmezler. Asla yardım etmek, hizmet anlayışları olmayan bir kurum. En son teslim edilmeyen kargomu iş çıkışı ter içinde yorgun ayaklarım şişmiş gidip şubeden almak istedim 18:03 diye 3 dk geçmiş olduğu için hiçbir müşteri yokken eleman boşken işlem yapılmadı. Şubenin genel çalışmamazlığı artı elemanın antipatik, itici tavrı ismi G.. Hanım artık sabrımı taşırdı. Bu ne fiyasko devlette böyle memur böyle çalışma kalmadı. Bıktım artık yazacak yer şikayet edecek bir muhatap yok lütfen yardımcı olmanızı istiyorum. Bu duruma bir son verilsin.

Özgür 47 Okunma

Cevaplar

  • Özgür17 Ekim 2016

    Kabus gibisin Yurtiçi Kargo netten alışveriş yaparken kargo şirketi yurticiyse almiyorum rezalet bir hizmet anlayışı var. 8'e kadar açık ancak 6 da gelen siparişimi alamıyorum!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi17 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön