08 Kasım
#12930969

Yurtiçi Kargo İşini Yapmıyor!

Kitap yurdundan sipariş ettiğim kitabı Yurtiçi Kargo firmasıyla kargolattım. Çarşamba günü ben evin önündeyim kargoyu getirdim diyen "beyefendi", evde değilim ancak kardeşim evde kargonun geleceğini biliyordu gitmesi imkansız 1 dakika beklerseniz kapıyı açtıracağım dediğimde telefonu yüzüme kapattı. Bir saat sonra evimden 30 dakika uzaklıktaki bir şubeye teslim edildiğinin mesajını attılar. Cuma günü firmaya teslim almaya gittiğimde bana tekrar dağıtıma gönderdik dediler. Bunun bir mesajı olması gerekmiyor mu? Numaramın kayıtlı olduğu sistem bana nasıl bilgilendirme yapmaz? Bir de aracınız varsa siz gidin diyorlar. Kargoyu ben mi kovalayacağım yani?


Cuma günü boyunca online hizmetler olsun müşteri hizmetleri olsun tek tek hepsine ulaştım ve kargomun nerede olduğunu öğrenmek istedim. Hepsi gün içinde geleceğini belirtti. 18.00'a kadar evde bekledim ancak kargom yine gelmedi. Sipariş ettiğim üründen yeni bir tane edinmek zorunda kaldım.


Şu an kargom nerede bilmiyorum. Firmaya şikayet etmemin bile bir anlamı olmadığını gördüm. Başarılı olduğunuz tek konu müşteri mağduriyeti.

Efsun Efsun 332 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Efsun09 Kasım

    Dünden beri firmanızdan tarafınıza dönüş yapılacaktır bilgisi alıyorum ama asla dönüş yapılmıyor.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi09 Kasım

    efsun U. Değerli Müşterimiz ; Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ

Ziyaretçi Yorumları