15 Temmuz 2015

Yurtiçi Kargo İş Adresinde Kişiyi Bulamamak!

Öncelikle kargomu iş adresime istedim. İş adresimle uzaktan yakından alakası olmayan bir ilçeye göndermişler (bari Avrupa yakasına yollasaydınız daha kolay olurdu) dağ başı İstanbul'un köyünde yol geçmez bir şubeden (Paşaköy) dağıtıma çıktı kargom. Beş parça ürünümün üç tanesi iş adresime teslim edildi. Fakat gönderi numarası 906697060787 olan kargom güya iş yerinde bulamadıkları için "alıcı adreste bulunamadı" diye günlerce şubede bekletildi ve satıcı firmaya geri iade edildi. Üstelik ben dağıtıma çıktığının ertesi gün beni adreste bulamadıkları yalanını gönderi sorguladığımda gördüğüm için beş sefer müşteri hizmetlerini aradım. Hiçbir şekilde bana dönüş olmadı sizin gibi firma olmaz.

Zhr 27 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi20 Temmuz 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

  • Zhr20 Temmuz 2015

    Geçen hafta pazartesi teslim olması gereken ürünümü neredeyse 10 gündür bekliyorum ve geçen hafta pazartesinden beri her gün şubeyi arıyorum. Şubeden kimse telefonları açmıyor. Müşteri hizmetleri ise sürekli kayıt alıyor ama hiçbir şekilde dönüş olmuyor. Yurt içi kargodan da, şubelerinden de, müşteri hizmetlerinden de bıktım. On gündür hiçbir şekilde dönüş yapılmadığı gibi kimseye de ulaşamıyoruz şubeden. Cehennemin dibine adresimle ilgisiz şubeden dağıtıma çıkıp adreste bulunamadı diye yalan söylüyor Yurtiçi Kargo personelleri. Akşama kadar kapısı açık şirketimizi kapatıp gittik yani öyle mi? Tek bir kargomda değil üstelik ikisi de aynı şekilde bir bahaneyle teslim olmadı.

  • Zhr20 Temmuz 2015

    Öncelikle kargomu iş adresime istedim. Dağ başı İstanbul'un köyünde yol geçmez bir şubeden (paşaköy) dağıtıma çıktı kargom. Beş parça ürünümün üç tanesi iş adresime teslim edildi. Fakat gönderi numarası 906697097739 olan kargom güya iş yerinde bulamadıkları için "alıcı adreste bulunamadı" diye günlerdir şubede bekletiliyor ve muhtemelen diğer kargom gibi satıcıya iade edilecek. Üstelik ben dağıtıma çıktığının ertesi gün beni adreste bulamadıkları yalanını gönderi sorguladığımda gördüğüm için beş sefer müşteri hizmetlerini aradım. Hiçbir şekilde bana dönüş olmadı sizin gibi firma olmaz olsun hiç bir kargo firmasında bunları yaşamadım ben.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön