06 Nisan 2013 #1729087

Yurtiçi Kargo İlgisiz ve Kaba Davranışlar!

Mardin şubesi tarafından adres yanlış yazıldığı için İstanbul Bağcılar Sancak şubesi gelen kargomu 3 gün bana haber vermeden bekletip tekrar Mardin'e göndermiş. Kendim takip edip sorduğumda ise iki şube de suçu birbirinin üzerine atıyor. Kargomu tekrar isteyip Bağcılar Sancak şubesine gittiğimde ben bankonun önünde kargo almak için beklerken oradaki bayan görevli beni görmemezlikten gelerek paket sarmaya başladı.


Kendisine benimle ilgilenmeyecek misiniz diye sorduğumda 'beyefendi bekleyin işim var' diyerek beni tersledi ve paketleme işi bitene kadar bekletti. Müşteri hizmetlerini aradığım zaman ise şikayetimi iletebilecek bir muhatap bulamadım. Müşterilerine karşı ilgisiz ve kabalar.

Gazi 31 Okunma

Cevaplar

  • Gazi01 Mayıs 2013

    Yazılı açıklama yapılmadı. Müşteri Hizmetleri temsilcisi telefonumu arayarak ilgili şube ve personele gerekli ikazın yapıldığını söyledi. Umarım aynı personel başka insanlara karşı aynı davranışı sergilemez.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi08 Nisan 2013

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön