20 Ekim 2016 #6738307

Yurtiçi Kargo İletişim Kuramama, Gönderinin Geç Ulaşması, Barkod Kaybolması, Adrese Ulaştırmama!

Yurtiçi Kargo ile bana iletine her kargoda mutlaka sorun yaşıyorum. Ya adreste olduğum halde bulunmadığımı iddia edip şubede tutuyorlar ya barkod kaybediyorlar. Bunlar olmadığı takdirde yanlış şubeye yönlendirilmiş oluyor ve gönderi bana geç ulaşıyor. Sorunsuz bir kargo teslimatı yaşadığımı hatırlamıyorum. Şu anda da teslimatı yapacak şubeye ürün gelmiş olmasına rağmen, gönderiyi iki gün sonraki tarihte teslim edeceğini söylüyor çağrı merkezi.


Çağrı merkezi dışında, bilgi almak için aradığım şube telefonuna da kesinlikle ulaşamıyorum. Telefonlar kesinlikle açılmıyor. Dolayısıyla direkt bir muhatap bulamıyorum. Bir keresinde de böyle bir durumda beklemiştim, bu sefer de beni bulamadıklarını iddia edip gönderiyi kendileri iade etmişlerdi. Üstelik etrafımda kime bahsetsem benzer şikayetleri yaşadıklarını söylüyorlar. Mağduriyetlerin giderilmesini rica ediyorum artık kendilerinden.

Gülşah 61 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi21 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

  • Gülşah21 Ekim 2016

    Şikayetimin dikkate alınmasından ve çözüme ulaştırılmasından dolayı teşekkür ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön