28 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo İki Gündür Teslim Edilmeyen Kargo!

Teslim edilemeyen değil edilmeyen diyorum. Çünkü, Yurtiçi Kargo Bursa Bademli şube çalışanlarının kişisel egoları sebebiyle kargo bana 2 gündür teslim edilmiyor! Sistemlerinde dağıtıma çıktı, bilgisi verilen ve sonra teslim edilemedi diye sonuç alınan (nedeni belirsiz!) kargo, 2 gündür araçta dolanıyor! Şubeyi aradığımızda ulaşma şansımız sıfır! Dağıtımcı arkadaşı cebinden aradığımızda, adımı ve firma bilgisini söylediğimde, saat 09:00 da "Şu an uyuyorum, sizinle görüşemem! " cevabı alıyoruz!


Bu nasıl bir ahlak sorunudur? Bu nasıl bir müşteri umursamamaktır? O kargolar, size emanet! Emanete nasıl ihanet ediyorsunuz bu kadar rahat? Kaçıncı kez şikayet ediyoruz, sonuç koskoca bir sıfır! Çalışanlarınıza, önce müşterilerine insanca muamele etme konusunda eğitim verin! Sonrasında her şey çok güzel olacaktır! Ama bu kafa ile, imkansıza yakın! Size güvenen tüm firmalara ayrıca yazık!

Mehmet 627 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi28 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön